Ми дуже часто стараємось робити все і одразу, ремонт, планування, вибір стилю і відверто кажучи це абсолютно неправильно, тому, що кожен повинен бути професіонал свого напрямку.

Я вже переживав один ремонт, коли бігаючи за буд. матеріалами, шукаючи те, що треба по бажаючи також часто зекономити, а по суті - просто марнуючи час і ще ситуативно вирішувати пробіли в плануванні, кольорах, матеріалах, меблях... м’яко кажучи – пекло.

Після такого досвіду я вирішив перекласти всю цю головну біль на тих, хто без моєї участі зробить все так, як потрібно і зі смаком. Buchkovska Studi  рішення всіх питань. Лише декілька днів обговорення деталей, класне анкетування і нам підібрали все від а до я, а далі вели проект, все чітко звітуючи. І хлопці теж дуже компетентні.

Дуже дякуємо за створення затишку і розуміння з півслова. Крута студія. 

P.S. та ситуація коли сам напрошувався написати їм відгук.

Григорій, м. Львів 

Buchkovska studio - справжні експерти! Чудово підібрані кольори та форми під усі наші забаганки. Тепер кухня в нашій квартирі дуже затишна, а про ідеально комфортне розташування меблів взагалі мовчу! Міра змогла вирішити проблему з невеликим розміром балкону, який тепер перетворився в найзручніше місце для роботи чи відпочинку.

А ще, тепер у нас ванна, як з найкращих картинок Pinterest.

 

Дякуємо за терплячість, професіоналізм та прекрасний смак! Все було максимально вчасно і без будь-яких зайвих затримок. З вами приємно та комфортно працювати. 

Рекомендую всім !

Аліна, м. Київ 

КОНТАКТИ

Телефон:    +38 (063) 964 22 11

WhatsApp: +38 (050) 607 64 85

Telegram:  

  • Facebook
  • Instagram

© 2016–2020 Buchkovska Studio

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon